Rüyada başkasının kalemini almak

Rüyada başkasının kalemini almak kazancın yarı yarıya artacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının kalemini almak gördüyseniz:

  • İnişli çıkışlı tavırlardan sakınmalı, aceleci olmamalısınız.

Rüyada başkasının kalemini almak uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada göz kalemini kaybetmek daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine delalettir.

Rüyada kalemini kaybetmek hasret çekenlerin birleşeceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına inanılır.

Rüyada başkasının kusmak işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, varını yoğunu kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının taşınmak maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının ayağına su dökmek çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının altınını çalmak içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının bardağını kırmak maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, eşler arasında bir soğukluk olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments