Rüyada başkasının göğsünü emmek

Rüyada başkasının göğsünü emmek daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, mesleğinde uzmanlaşacağına, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının göğsünü emmek gördüyseniz:

  • Karşı cinsle ilişkelerinizde sorunlar yaşayıp maddi konularda da sıkışıklığınız olabilir.

Rüyada başkasının göğsünü emmek kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının gögsünü görmek yeni bir işe gireceğine, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasının göğsünü görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, rahatın kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının göğsünü ellemek tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada göğsünü açmak adının tüm dünyaya yayılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gögsünü kesmek sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, allah katında yükseleceğine yorulur.

Rüyada göğsünü emzirmek planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünü ellemek çekilen hasretin biteceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments