Rüyada başkasının çikolata yediğini görmek

Rüyada başkasının çikolata yediğini görmek hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, anne baba ile ters düşüleceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, yardımda bulunacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının çikolata yediğini gördüyseniz:

  • Size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada başkasının çikolata yediğini görmek yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin çikolata yediğini görmek eline geçen paraları tutamayacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada başkasının evinde çikolata yemek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, çok mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz çikolata yediğini görmek birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının turşu yediğini görmek kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine inanılır.

Rüyada başkasının tuz yediğini görmek güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının elma yediğini görmek büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada başkasının üzüm yediğini görmek hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments