Rüyada başkasının bacağının koptuğunu görmek

Rüyada başkasının bacağının koptuğunu görmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının bacağının koptuğunu gördüyseniz:

  • Birlikte çalışmaktan keyif aldığınız kişilerle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.

Rüyada başkasının bacağının koptuğunu görmek toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına tabir olunur.

Rüyada kardeşinin bacağının koptuğunu görmek aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin bacağının koptuğunu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının bacağının koptuğunu görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacağının koptuğunu görmek kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin bacağının koptuğunu görmek çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının bacağının kesildiğini görmek meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının kolunun koptuğunu görmek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments