Rüyada başkasını dövdüğünü görmek

Rüyada başkasını dövdüğünü görmek sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, daha bir sevileceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, insanlara olan güvenin artacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına inanılır.

Rüyada başkasını dövdüğünü gördüyseniz:

  • Özgürlük ya da özgür düşünme arayışınız artıyor.

Rüyada başkasını dövdüğünü görmek dualarından hayır görmeyeceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpeği dövdüğünü görmek hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün dövdüğünü görmek işinin gücünün hal yoluna gireceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine delalettir.

Rüyada eşini dövdüğünü görmek içine kapanacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine inanılır.

Rüyada sarımsak dövdüğünü görmek ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada köpek dövdüğünü görmek sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunu dövdüğünü görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada babasını dövdüğünü görmek insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, bol rızık elde edeceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments