Rüyada başka bir şehre taşınmak

Rüyada başka bir şehre taşınmak onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bir şehre taşınmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik yerlerden iş teklifleri alabilirsiniz.

Rüyada bir şehirden başka bir şehre taşınmak güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına rivayet eder.

Rüyada baska bir sehre gitmek sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, barış ve sevgi içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada başka bir şehre taşınmak iyi halinin kalmayacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada bir şehirden başka şehre gitmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, fırsatların elden kaçırılacağına işaret eder.

Rüyada baska bir şehre gittiğini görmek eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, herkesin şaşırtılacağına yorulur.

Rüyada başka bir şehre tayini çıkmak girdiği işlerde zarara uğrayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine işarettir.

Rüyada bir şehirden başka bir şehre gitmek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına yorulur.

Rüyada başka bir şehre yerleşmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments