Rüyada başı belada olmak

Rüyada başı belada olmak üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, büyük bir projeye girileceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, işlerine dört elle sarılacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine alamet eder.

Rüyada başı belada olmak gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı veyapıcıdır.

Rüyada başı belada olmak yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada başının belada olduğunu görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, hane içine ay doğacağına alamet etmektedir.

Rüyada başı kanamak ferahlığa çıkacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başı yıkamak tövbelerinin allah’a ulaşacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada başı bağlamak hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına delalet eder.

Rüyada başı okşamak sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada soğan başı kesmek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, çok büyük bir rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada adam başı kesmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments