Rüyada bardak kırıkları görmek

Rüyada bardak kırıkları görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, kazanç ve kar getireceğine, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada bardak kırıkları gördüyseniz:

  • Bazı konularda ya da işlerinizde aksilikler yaşanabilir.

Rüyada bardak kırıkları görmek elinize para geçeceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine inanılır.

Rüyada bardak kırıkları toplamak ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada cam bardak kırıkları görmek zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içmek rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, sonra kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada cam kırıkları tükürmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, sonucun kişi için hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada ekmek kırıkları görmek karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada cam kırıkları yutmak üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına tabir olunur.

Rüyada cam kırıkları süpürmek uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments