Rüyada bardağın kırık olduğunu görmek

Rüyada bardağın kırık olduğunu görmek başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine, allah yolunda ilerleyeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına inanılır.

Rüyada bardağın kırık olduğunu gördüyseniz:

  • Herşeyi abartmayın.

Rüyada bardağın kırık olduğunu görmek konforunun yerinde olacağına, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada camın kırık olduğunu görmek art niyetli kişilere uyacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada kapının kırık olduğunu görmek eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada dişinin kırık olduğunu görmek fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada dişin kırık olduğunu görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, insanların saygısının kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bardağın kırıldığını görmek kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bardağın çatladığını görmek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçın kırık olduğunu görmek şansa, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments