Rüyada balta bilemek

Rüyada balta bilemek şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada balta bilemek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi kibirli olmakla suçlayabilirler.

Rüyada balta bilemek rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada keser balta görmek eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada sapsız balta görmek çok büyük bir mutluluk duyulacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine inanılır.

Rüyada balta bulmak patron olunacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada altın balta görmek bekarlar için güzel bir evliliğe, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada sapı kırık balta görmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına delalet eder.

Rüyada ölünün elinde balta görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına alamet eder.

Rüyada balta görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments