Rüyada bakkaldan sigara almak

Rüyada bakkaldan sigara almak üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, işine ve ailesine dört elle sarılacağına işaret eder.

Rüyada bakkaldan sigara almak gördüyseniz:

  • Belli bir işe ya da konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini ya da nasıl daha fazla kanalize olabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada bakkaldan sigara almak hayalindeki işi gerçekleştireceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına yorulur.

Rüyada bakkaldan ekmek almak ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine delalettir.

Rüyada bakkaldan bisküvi almak bedeninin de iyileşeceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada bakkaldan makarna almak büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bakkaldan sakız almak daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine delalet eder.

Rüyada bakkaldan tatlı almak borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Rüyada bakkaldan alışveriş yapmak dertlerinin dermanına kavuşacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments