Rüyada bahçeyi su bastığını görmek

Rüyada bahçeyi su bastığını görmek kişinin kazancının artacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, çok rahat edeceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, maneviyata daha çok önem verileceğine, yüzünde güller açacağına işaret etmektedir.

Rüyada bahçeyi su bastığını gördüyseniz:

  • Elde etmek istediğiniz bir şeyi bir bayan, sizden önce davranarak veya sizi engelleyerek bozabilir.

Rüyada bahçeyi su bastığını görmek gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bahçeyi temizlemek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bahçeyi düzeltmek kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada bahçeyi bellemek helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, emeklerinin heba olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahçeyi ekmek hayatının belli bir rutine oturacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada bahçeyi sulamak ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına yorulur.

Rüyada bahçeyi çamur görmek maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına rivayet eder.

Rüyada bahçeyi yeşil görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, şansının açılacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments