Rüyada bacakları almak

Rüyada bacakları almak bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine, ismini herkese duyuracağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, hataları için ettiği tövbelerin de allah katında yerini bulacağına, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada bacakları almak gördüyseniz:

  • Yapmayı çok istediğiniz bir konuda, sizi çekemeyen birisinin engellemesiyle karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada bacakları almak hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacakları kesilmek haneye bolluk ve berekete dolacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacakları uzatmak kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakları şiş görmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, yaşam şartlarının düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakları kopmuş görmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacakları olmayan bebek görmek yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına inanılır.

Rüyada bacakları yanmak emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına işarettir.

Rüyada bacakları görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, verilen  sözlerin tutulacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments