Rüyada bacağında kurşun görmek

Rüyada bacağında kurşun görmek kısmetlerinin de kapanacağına, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına yorulur.

Rüyada bacağında kurşun gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin dikkatini çekme veya düşüncelerinizi içinizde saklama arzunuzla baş edemeyebilirsiniz.

Rüyada bacağında kurşun görmek bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine delalettir.

Rüyada bacağında çıban görmek dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacağında tüy görmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına işarettir.

Rüyada bacağında dövme görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada bacağında kan görmek siparişlerinin çoğalacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına delalet eder.

Rüyada bacağında şişlik görmek dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine inanılır.

Rüyada bacağında yara olduğunu görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada birinin bacağında kıl görmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments