Rüyada aynı kişiyi iki defa görmek

Rüyada aynı kişiyi iki defa görmek çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kişinin kendi başının çaresine bakacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına tabir olunur.

Rüyada aynı kişiyi iki defa gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

Rüyada aynı kişiyi iki defa görmek ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına delalettir.

Rüyada iki gün üst üste aynı kişiyi görmek işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına işaret eder.

Rüyada aynı kişiyi iki kere görmek eve huzur dolacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine işarettir.

Rüyada iki kez aynı kişiyi görmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada iki kere aynı kişiyi görmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, hedeflerine yaklaşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki defa askere gitmek yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, işlerin günden güne açılacağına işaret eder.

Rüyada hep aynı kişiyi görmek çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada üç gün aynı kişiyi görmek aile içinde her şeyin yolunda olacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments