Rüyada aya çıktığını görmek

Rüyada aya çıktığını görmek sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, hayırlı bir yuva kuracağına, büyük üzüntülere sebep olacağına inanılır.

Rüyada aya çıktığını gördüyseniz:

  • Yapabileceğinizden fazlasını isteyen kişiler olabilir.

Rüyada aya çıktığını görmek uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, yeni bir araba satın alınacağına yorulur.

Rüyada aya gittiğini görmek endişelerinden kurtulacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına işarettir.

Rüyada aya yolculuk yapmak büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada aya bakıp dua etmek başarısının ve kazancının sürekli olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada aya yükselmek rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada aya tutunmak kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada aya bakmak zor da olsa bazı kararlar vereceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada aya doğru uçmak durumun değişmesine, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments