Rüyada attan düşen birini görmek

Rüyada attan düşen birini görmek kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, biraz olsun hafifleyeceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, azap çektiğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada attan düşen birini gördüyseniz:

  • Uzlaşma veya anlaşma sağlanması gereken çok sayıda ilişki veya iş birliği söz konusu olabilir.

Rüyada attan düşen birini görmek başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, ticarete adım atacağına rivayet eder.

Rüyada düşen birini tutmak ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına yorulur.

Rüyada düşen birini görmek dertlerin ve zorlukların da biteceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatıdan düşen birini görmek çok başarılı işlere girileceğine, kötü düşmana inanılır.

Rüyada asansörden düşen birini görmek sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, sevinileceğine işaret eder.

Rüyada yüksekten düşen birini kurtarmak böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çukura düşen birini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada damdan düşen birini görmek yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments