Rüyada ateşin söndüğünü görmek

Rüyada ateşin söndüğünü görmek derde ve kedere düşeceğine, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, hayırlı haberlere, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ateşin söndüğünü gördüyseniz:

  • Saygınlık göreceksiniz.

Rüyada ateşin söndüğünü görmek üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana delalet eder.

Rüyada yanan ateşin söndüğünü görmek moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, zaman bulmakta zorlanacağına işarettir.

Rüyada ışıkların söndüğünü görmek o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yangın söndüğünü görmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine işaret eder.

Rüyada ayın söndüğünü görmek uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine yorulur.

Rüyada güneşin söndüğünü görmek isteklerin tek tek yerine geleceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yangının yağmurla söndüğünü görmek para kazanmaya başlayacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada ateşin etrafında oturmak bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments