Rüyada askerlerin görmek

Rüyada askerlerin görmek rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına delalet eder.

Rüyada askerlerin gördüyseniz:

  • Gerçeklere bağlı kalınması gerekiyor.

Rüyada askerlerin görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada askerlerin ateş açtığını görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, istediği noktalara geleceğine tabir olunur.

Rüyada askerlerin öldüğünü görmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada askerlerin ateş ettiğini görmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada askerlerin çatışmasını görmek hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına inanılır.

Rüyada askerlerin öldürüldügünü görmek herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına delalettir.

Rüyada askerlerin savaştığını görmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada askerlerin çatıştığını görmek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments