Rüyada arkadaşla karşılaşmak

Rüyada arkadaşla karşılaşmak allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşla karşılaşmak gördüyseniz:

  • Ziyaretler veya seyahatler ya da kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir.

Rüyada arkadaşla yemek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına delalettir.

Rüyada arkadaşla görmek başarısızlıklara düşeceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşla konuşmamak bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, daha isabetli kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşla barışmak dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, zorlukların ve engellerin aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşla yüzmek sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına delalettir.

Rüyada arkadaşla oturmak itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Rüyada arkadaşla tanışmak hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine inanılır.

Rüyada arkadaşla mesajlaşmak çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments