Rüyada arkadaşını vurulurken görmek

Rüyada arkadaşını vurulurken görmek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine, büyük başarılara kazanılacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını vurulurken gördüyseniz:

  • Arka arkaya birkaç yerden para alabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını vurulurken görmek bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, maddi gücünün de daimi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini silahla vurulurken görmek çok kötü günler yaşayacağına, yeni yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada vurulurken görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada anneyi vurulurken görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşını öldürmek sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını uğurlamak aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını beklemek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine inanılır.

Rüyada arkadaşını uyarmak sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments