Rüyada arkadaşını aldatmak

Rüyada arkadaşını aldatmak çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine yorulur.

Rüyada arkadaşını aldatmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size ilişkileriniz konusunda eskisi kadar yardımcı olmuyor olabilir.

Rüyada arkadaşını boğazlamak sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına işarettir.

Rüyada arkadaşını kaybetmek gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını doğurtmak borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, işlerine yeni işler katacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını yıkamak fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, hayatının daha kolay olacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını üzmek tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşını taşımak kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını kesmek hem itibar edineceğine, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını satmak istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments