Rüyada araban olduğunu görmek

Rüyada araban olduğunu görmek yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada araban olduğunu gördüyseniz:

  • Aşırı veya coşkulu tavırlarınız dikkat çekebilir.

Rüyada araban olduğunu görmek emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada öldüğünü hissetmek umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına delalet eder.

Rüyada olduğunu anlamak sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada öldüğünü düşünmek sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada komşumun öldüğünü görmek sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada oğlunun öldüğünü duymak sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, muradın yerine geleceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments