Rüyada arabada geri gitmek

Rüyada arabada geri gitmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada arabada geri gitmek gördüyseniz:

  • Uzun vadeli yatırımlar yapmak, iş birlikleri içerisine girmek ya da borçlanmak isteyebilirsiniz.

Rüyada arabada geri gitmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, rahatsızlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabanın geri geri gittiğini görmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabayı geri geri kullanmak yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, bol nimete kavuşacağına yorulur.

Rüyada geri geri uçmak direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada geri geri gitmek yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, sorunlarının birken beş olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabayla geri geri gitmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada arabayı geri geri sürmek zenginliğinin süreceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada kamyonu geri geri görmek kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments