Rüyada apartmana bakmak

Rüyada apartmana bakmak yakın çevresine fikir danışacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, güzel günlerin sona ereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada apartmana bakmak gördüyseniz:

  • Fiziksel enerjiniz aşırı yüklü durumda olabilir.

Rüyada apartmana tırmanmak değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine inanılır.

Rüyada apartmana bakmak çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, stresin ve üzüntülerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada apartmana çıkmak olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine delalettir.

Rüyada yüksek bir apartmana çıkmak zararların günden güne artacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada apartmana girmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, problemleri teker teker çözeceğine işarettir.

Rüyada bir apartmana girmek sıkıntıların sona ereceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada apartmana taşınmak kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına inanılır.

Rüyada yeni apartmana taşınmak fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments