Rüyada anne baba görmek

Rüyada anne baba görmek kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, küskünlük yaşanacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada anne baba gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler fikir veya şikayetlerini dile getirme konusunda çekimser kalabilirler ya da yanlış anlaşılmak istemeyebilirler.

Rüyada anne baba görmek verilen emeklerin karşılığını bulacağına, huzurlu günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka anne baba görmek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada anne baba akraba görmek can derdine düşeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına delalet eder.

Rüyada ölü anne ve baba görmek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, hayırlı kapılar açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anne abla baba görmek aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına işarettir.

Rüyada anne baba kardeş görmek yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, onlara değer vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne baba görmek hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, üstün başarılar alacağına inanılır.

Rüyada anne baba ve kardeşleri görmek aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm.Ruyamda rahmetli annem ve hayatta olan babam bı yolculuğa çıkıyorlar.sarilip ağlıyorum.ugurluyorum ablamla.hayir olsun inşallah.

Betül

Allah razı olsun