Rüyada amca kavga etmek

Rüyada amca kavga etmek itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, maddi zarara uğrayacağına, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına tabir olunur.

Rüyada amca kavga etmek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileriniz güçlüdür.

Rüyada amca kavga etmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada amca oğluyla kavga etmek gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine delalettir.

Rüyada amca görmek ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada amca ve yenge görmek parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, onlarla gönül birliği edeceğine işaret eder.

Rüyada amca kızını görmek istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amca oğlunu dövmek işlerin düzgün gideceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada amca oğlunu öpmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada amca ve dayı görmek dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments