Rüyada akrabanın büyü yaptığını görmek

Rüyada akrabanın büyü yaptığını görmek epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, işlerin iyiye gideceğine, kazançların artacağına, günahlarından tövbe etmeye işarettir.

Rüyada akrabanın büyü yaptığını gördüyseniz:

  • Baskıcı kişilerin sizi inanmadığınız bir yöne sürüklemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada akrabanın büyü yaptığını görmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendine büyü yaptığını görmek içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına işarettir.

Rüyada birinin size büyü yaptığını görmek geçim sıkıntısının, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada bir akrabanın doğum yaptığını görmek hayatını yoluna sokacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyü yaptığını görmek iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine delalettir.

Rüyada başkasının büyü yaptığını görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana büyü yaptığını görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada akrabanın hırsızlık yaptığını görmek endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments