Rüyada ahşap saat görmek

Rüyada ahşap saat görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, kısmetin ve şansın açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ahşap saat gördüyseniz:

  • Kafanız karışabilir.

Rüyada ahşap saat görmek sahip olduğu nimetin artacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ahşap ev yaptırmak yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ahşap kulübe görmek sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine işarettir.

Rüyada ahşap merdivenden çıkmak kendisi için mal mülk alacağına, saadetinin yükseleceğine işaret eder.

Rüyada ahşap balkon görmek işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahşap villa görmek kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada ahşap kapı görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ahşap oda görmek kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, kalp kırıklığına neden olacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments