Rüyada ağzında tırnak görmek

Rüyada ağzında tırnak görmek güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine rivayet eder.

Rüyada ağzında tırnak gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkiniz varsa, sevdiğinizin hazırladığı ani sürprizler sizi şaşırtmasın.

Rüyada ağzında tırnak görmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına rivayet eder.

Rüyada ağzında anahtar görmek kötüyse düzeleceğine, kurtuluşa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kapı ağzında durmak işlerinin açılıp kazancının artacağına, hedeflerini tutturamayacağına işarettir.

Rüyada ağzında fare görmek zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzında pamuk görmek geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzında çamur görmek kafasının da rahat edeceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada ağzında bıçak görmek iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ağzında sinek görmek üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments