Rüyada ağacında nar görmek

Rüyada ağacında nar görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, emrinde insan çalıştıracağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağacında nar gördüyseniz:

  • Eğitim hayatınız hala devam ediyorsa ya da işiniz eğitimle ilgiliyse, çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir alt yapı oluşturabilirsiniz.

Rüyada ağacında nar görmek yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada nar ağacından nar koparmak doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine işarettir.

Rüyada nar ağacından nar toplamak epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağacında elma görmek maddi durumun düzeltileceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine alamet eder.

Rüyada ağacında yeşil erik görmek hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına inanılır.

Rüyada nar ve nar ağacı görmek berekete ve zenginliğe ulaşacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağacında armut görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ağacında erik görmek sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments